Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем гідності та свободи

Дата: 19.11.2021 12:28

Шановні мешканці Бочечківської громади!

21 листопада, у День Гідності та Свободи, в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які брали та беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції постали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави, продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Від щирого серця бажаю усім добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Миру всім нам! Слава Україні!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости