Працівники Комунальної установи «Бочечківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бочечківської сільської ради провели онлайн - воркшоп «Підвищення кваліфікації, як складова траєкторії професійного розвитку педагогічного працівника

Дата: 19.11.2021 12:50

16 та 19 листопада 2021 року учителі закладів загальної середньої освіти Дубов’язівської селищної ради стали учасниками онлайн - воркшопу  «Підвищення кваліфікації, як складова траєкторії професійного розвитку педагогічного працівника в рамках академічної свободи», який провели працівники Комунальної установи «Бочечківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бочечківської сільської ради.

Інформаційно-презентаційний блок розпочався з презентації-доповіді консультанта КУ «ЦПРПП» Наталії Голуб «Траєкторія професійного розвитку педагогічного працівника: планування, шляхи реалізації», під час якої було розкрито поняття «траєкторія професійного розвитку педагогічного працівника», розглянуто нормативні документи, які регулюють формування траєкторії професійного розвитку вчителя. Директор Комунальної установи «Бочечківський ЦПРПП» Людмила Очкурова, акцентувала увагу на формах і видах підвищення кваліфікації, реалізації права академічної свободи педагогом .

По закінченню заходу учасники висловили свої враження, пропозиції, побажання щодо воркшопу на онлайн дошці Google Jamboord.