ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ДОРУЧИВ ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ У ГРОМАДАХ, ДЕ НАЙГІРША СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХВОРЮВАНІСТЮ НА COVID-19

Дата: 23.11.2021 10:45

За дорученням голови облдержадміністрації мобільні групи мають посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на територіях, де рівень захворюваності зростає

Перелік таких громад буде передано фахівцям Держспоживслужби та Нацполіції для додаткового проведення контролю.

Як наголосив головний санітарний лікар області Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ, попри певне зниження рівня захворюваності на COVID-19, ситуація в області залишається складною. Так, за оперативними показниками на попередньому тижні найбільш ураженими територіями, зокрема, є  Боромлянська сільська громада (516 випадків на 100 тисяч населення), Миколаївська сільська (454 на 100 тисяч), Недригайлівська селищна (422 на 100 тисяч), Сумська міська (416 на 100 тисяч) та Лебединська міська.