У світі краєзнавчих відкриттів

Дата: 24.11.2021 11:35

З метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю  у листопаді 2021 року у заочному форматі відбудеться обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

Відповідно до завдань обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» учасники цьогорічної конференції презентують екскурсійно-краєзнавчі стартапи за напрямом «Літературно-мистецька спадщина», зокрема результати досліджень щодо:

• життєвого і творчого шляху письменників, видатних діячів культури і мистецтв;

• пам’яток літератури і культури Сумщини.

Кращими визначено ескурсійно-краєзнавчі стартапи Наумчук Марії, учениці  Бочечківського НВК «Парк княгині Львової – памятка садово-паркового мистецтва місцевого значення» та Гуца Дмитра, учня Козацького НВК «Літературно-мистецька спадщина с. Козацьке».

Свої стартапи переможці презентуватимуть на  обласній краєзнавчій конференції.