Працівники виконавчого комітету та старостинських округів Бочечківської сільської ради допомагають людям з інвалідністю

Дата: 24.11.2021 13:47

За ініціативи сільського голови Віктора БОРОШНЄВА працівники виконкому та старостинських округів долучились до акції допомоги людям з вадами зору, які є членами громадської організації «Конотопська організація «Українського товариства сліпих».

Керівництво Бочечківської громади на чолі з сільським головою вжили заходів, спрямованих на соціальний захист та підтримку осіб з інвалідністю по зору. Зокрема перейнялися проблемами тих, хто втратив зір і опинився у важких життєвих обставинах. Працівники виконкому та старостинських округів зібрали та доставили продуктові набори людям з вадами зору, які є членами «Конотопської організації «Українського товариства сліпих», що очолює в місті Конотоп Сокол Євгеній Леонідович.  В складі наборів - продукти і товари першої необхідності, а саме: картопля, капуста, морква, буряк та інше.

Закликаємо  жителів нашої громади дати продовження цій соціальній акції, адже якщо   кожен, хто може собі це дозволити, хоча б раз допоможе  продуктами для нужденних,  жодна людина не почуватиметься самотньою і знедоленою.

Фото без опису     Фото без опису