НАСИЛЬСТВУ НЕМАЄ ВИПРАВДАННЯ

Дата: 26.11.2021 11:42

25 листопада громадськість відзначає Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

У рамках проведення 16 днів активізму проти насильства щодо жінок і дівчат ООН Жінки в Україні підготувала збірку матеріалів, присвячену питанням громадського сприи?няття та ставлення до гендерних стереотипів.

Інформаційна кампанія «Спровокувала?» має на меті кинути виклик культурі звинувачення жертви у ситуації насилля (віктімблеймінгу), підвищити обізнаність щодо гендерно-зумовленого насильства та гендерних стереотипів в Україні. Вона представлена короткими роликами, що створено у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: ПРООН, ООН Жінки, UNFPA і ФАО. Їх тематика: «Домагання – це не комплімент», «Жінка – не тільки берегиня», «Переслідування – це не кохання», «Не існує «дівчачих» чи «хлопчачих» видів спорту», «Насильство – це злочин. Зателефонуй в поліцію».

Дізнатися більше про те, як гендерні стереотипи призводять до насильства, можна за посиланням: https://bit.ly/2zbjgGf. Скажіть «ні» домаганням! Адже насильству немає виправдання!