ПЕРША ВІЦЕ ПРЕМ'ЄР-МІНІСТЕРКА ПОВІДОМИЛА ДЕТАЛІ НОВОГО ТРАНШУ МВФ

Дата: 26.11.2021 11:43

Новий транш МВФ на суму 700 млн доларів будуть спрямовані передусім на утримання фінансової стабільності та боротьбу з наслідками COVID-19 в Україні. Про це розповіла у Facebook перша віце прем'єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія СВИРИДЕНКО

«Рішення про черговий транш Рада директорів МВФ ухвалила після результатів детального аналізу фінансово-економічної ситуації в країні та дій української влади щодо подолання наслідків пандемічної кризи»,  зазначила Юлія Свириденко.

Позитивному рішенню ради директорів МВФ щодо траншу, за її словами, передував значний прогрес, який продемонструвала держава у реалізації низки структурних реформ, зокрема у судовій сфері, антикорупційній політиці, посилення незалежності Національного банку України.

Юлія Свириденко додала, що загальний обсяг коштів,виділених Україні Міжнародним валютним фондом у межах програми Stand-by,становить майже 2,8 мільярда доларів США.