Щотижнева нарада при сільському голові Віктору БОРОШНЄВУ

Дата: 29.11.2021 14:19

29 листопада 2021 року відбулася щотижнева апаратна нарада під керівництвом сільського голови Віктора БОРОШНЄВА. У  нараді взяли участь заступники сільського голови, секретар ради, керівники установ сільської ради та  старости.

В ході наради підведено підсумки попереднього робочого тижня та обговорено ряд важливих питань на поточний. Зокрема, на нараді розглядались питання проведення кампанії з вакцинації мешканців громади від COVID-19. Віктор Іванович наголосив, що пункти вакцинації на території Бочечківської громади працюють щоденно без вихідних і закликав всіх, хто ще не вакцинувався, відкласти всі справи і прийти в пункти вакцинації, щоб уберегти себе від підступної хвороби.

В ході наради очільник громади звернув увагу керівників установ та старост на проведення заходів з економії енергоносіїв.

Директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бочечківської сільської ради Тетяна НЕСТЕРЕНКО інформувала про роботу Центру.

Серед питань, які також були розглянуті на нараді:

-    питання благоустрою території;

-    про підготовку та відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами;

-  інше.

Керівники відділів доповіли про результати своєї роботи, зазначили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Завершилася нарада підведенням підсумків та отриманням завдань від сільського голови на наступний тиждень.