Тривають ремонтні роботи у закладах освіти громади

Дата: 29.11.2021 15:18

Забезпечення належних умов для проведення навчального процесу – це одне із найголовніших завдань місцевої влади.

Попри те, що навчальний рік розпочатий, однак карантинні обмеження в боротьбі з COVID-19 внесли свої корективи в роботу освітніх закладів. Тому аби не гаяти час, поки школярі та педагоги працюють дистанційно, у закладах загальної середньої освіти Бочечківської громади активно ведуться ремонтні роботи. За кошти місцевого бюджету проводяться ремонтні роботи в кабінеті української мови та літератури Бочечківського НВК, а саме:

• замінені вхідні двері в кабінет;
  • ведеться робота з фарбування відкосів на вікнах;
  • проводиться ремонт стін, стелі та підлоги;

Для забезпечення умов впровадження стандартів Нової української школи за кошти місцевого бюджету придбано інтерактивну пересувну панель.

«Завдяки значним коштам, які виділяються із бюджету громади, проводиться велика кількість ремонтних робіт у навчальних закладах, адже діти повинні здобувати освіту у гарних, затишних, сучасних умовах. Це - наше головне завдання.» - зауважив перший заступник сільського голови Віктор СИТНИКОВ під час свого візиту до навчального закладу.

Фото без опису      Фото без опису