ЯК ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЗДОРОВ'Я, МАЙНО ТА НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ПРАВОПОРУШЕНЬ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

Дата: 29.11.2021 16:47

В умовах протидії СОVID-19 Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса підготував пам’ятки для населення та корисні поради, які допоможуть уникнути ризикованих  ситуацій під час пандемії

Науковцями Інституту, в межах виконання проєкту «Соціально-правові та кримінологічні наслідки пандемій та шляхи їх усунення в Україні», що виконується за підтримки Національного фонду досліджень України, було розроблено пам’ятки, в яких наведено практичні поради та рекомендації громадянам щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних й адміністративних правопорушень, а також уникнення деяких фонових для злочинності явищ у період епідемії.

Запропоновані рубрики допоможуть громадянам зорієнтуватися у критичних ситуаціях: «Як не бути обманутим при лікуванні від пандемії та епідемії», «Як не стати жертвою насильницького злочину у період пандемії та епідемії», «Як не стати жертвою домашнього насильства у період пандемії та епідемії», «Як не стати жертвою крадіжки у період пандемії та епідемії», «Як убезпечити себе від побутового пияцтва та алкоголізму у період пандемії та епідемії», «Як уникнути корупційних ризиків суб’єктам підприємництва у період пандемії та епідемії».

Автори пам’яток сподіваються, що підготовлені матеріали будуть корисними для громадськості та допоможуть населенню уберегтися від негативних явищ!

Детальніше з матеріалами можна ознайомитися за посиланням: https://ivpz.kh.ua/uk/%d1%8f%d0%ba-%d1%83%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b3%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d0%b2%d1%96%d0%b4-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%be%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%83%d1%88%d0%b5%d0%bd%d1%8c-%d1%82%d0%b0-%d1%83%d0%bd/