ПОСАДОВІ ОСОБИ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «ШКОЛА СТАЛОГО РОЗВИТКУ ГРОМАД»

Дата: 30.11.2021 11:37

Протягом трьох тижнів посадові особи Бочечківської громади разом з представниками від Конотопської, Дубов’язівської та Попівської громад вчилися писати грантові та інвестиційні проекти, вивчали базові принципи створення соціальних проєктів для позитивних змін в громадах.

Захід проводила Громадська організація «Перспектива 2020» (спікер – експерт громадської організації «Перспектива 2020» Лариса РОМАНОВА) за підтримки Посольства США в Україні. Проєкт «Школа сталого розвитку громад» передбачав навчання-тренінги, які проходили протягом 7 днів. Учасники проєкту вчилися писати грантові та інвестиційні проєкти, опрацьовували теми: «Бюджет проєкту», «Фандрейзинг», де розглядались питання: "Ціль. Завдання. Заходи. Результати. Показники. Ризики. Сталість.", "Соціальне проєктування. Розробка власного проєкту".

По закінченню навчання, кожен з учасників тренінгу презентував свій проєкт та отримав Сертифікат участі у «Школі сталого розвитку громад». Від Бочечківської громади сертифікат участі отримала найактивніша учасниця – керуюча справами виконавчого комітету Бочечківської сільської ради Ірина Анатоліївна ЛУЧЕНКО.

Сподіваємося, що зусилля учасників проєкту зможуть знайти фінансування, а задуми учасників у різних сферах суспільного життя громади будуть реалізовані!