З нагоди Міжнародного дня інвалідів працівники громади вручили пакунки з солодощами мешканцям громади з особливими фізичними можливостями

Дата: 02.12.2021 16:15

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність дарувати інвалідам радість та увагу.

На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає не вимагаючи нічого взамін.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів, завдяки спонсорській допомозі постійних спонсорів та меценатів Олександра Вікторовича КИРІЯ та Віктора Григоровича ГАЛИ, мешканцям громади, які мають І групу інвалідності з дитинства сформовано та вручено пакет з солодощами.

Звертаємось зі щирими словами подяки до людей, які допомагають вирішувати проблеми людей з обмеженими можливостями, турбуються про них. Нехай ваші почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять вам заслужену повагу і людську шану.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки на всіх життєвих шляхах.

«Шановні жителі громади не забувайте про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги та уваги. Не будьте байдужими до людей з особливими потребами. Пам’ятайте, що проблеми інвалідів можливо вирішити лише спільними зусиллями.» - звернувся до мешканців громади Віктор БОРОШНЄВ, Бочечківський сільський голова.