ЗА ТРИ РОКИ ПЛАНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ «З НУЛЯ» ОБ'ЇЗНУ ДОРОГУ НАВКОЛО СУМ

Дата: 14.12.2021 10:00

Про ці та інші амбітні плани Служби автомобільних доріг у Сумській області повідомив голові облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ її керівник Іван РОМАНЮК

«Ключовий об’єкт 2022-2024 років – це будівництво об’їзної дороги навколо міста Суми, – говорив Іван Романюк. – Станом на сьогодні виготовляється технічне обґрунтування. І думаю за 2022-2024 рік ми зможемо виконати цей об’єкт».

Інші плани щодо відновлення державних доріг є не менш амбітними.  Зокрема, як зазначив начальник Служби автомобільних доріг в Сумській області, в області наступного року планується завершити капітальний ремонт автомобільної дороги Н-12 Суми – Полтава, провести реконструкцію ділянки автомобільної дороги Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (Штепівський перевал) та капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Н-07 від с. Правдюки до смт. Недригайлів.

Також мають у 2022 році завершити відновлення регіональних доріг, а саме Батурин – Конотоп – Суми, Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин.