СУМЩИНА ГОТОВА ДО УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ВЗИМКУ

Дата: 14.12.2021 10:01

Керівники Служби автомобільних доріг у Сумській області та ДП «Дороги Сумщини» відзвітували голові облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ під час апаратної наради про підготовку

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван РОМАНЮК, будівельний сезон завершується, але починається не менш важливий – зимове утримання автомобільних доріг.

За його словами, станом на сьогодні заготовлено фрикційних матеріалів (з залишками) – 42 тис. т (150% від плану). Для відстою автотранспорту в наявності 34 майданчика. Також 31  майданчик підготовлено для складування  піщано-сольової суміші. До роботи з утримання доріг в наявності 192 одиниці власної дорожньої техніки підрядника та 106 одиниць техніки залученої в сторонніх організацій.

Як розповів директор ДП «Дороги Сумщини» Мирослав ЗАВАЛЬНИЙ, дорожники в плановому режимі працюють щодо утримання взимку місцевих доріг. Наразі заготовлено 8,1 тис. т піску, що становить 85% від потреби та 2,1 тис. т  технічної солі, що становить 87 % від потреби. Також було  заготовлено піщано-сольової суміші у кількості 7,67 тис. тонн. За період негоди було використано 0,36 тис. т ПСС, на залишку – 7,31 тис. т.

Для  проведення робіт з зимового утримання підготовлено 81 од. спеціальної техніки. Заключено 32 договори на залучення додаткової техніки.

Для оперативного збору інформації на базі підрядної організації ТОВ «АМК РЕМ-БУД» створено диспетчерську службу контактний телефон 0956918417.

Дмитро Живицький наголосив, що утримання зимових доріг – це персональна відповідальність керівництва Служби автомобільних доріг у Сумській області та ДП «Дороги Сумщини» і висловив сподівання, що Сумщина в зимовий період впорається з наслідками потенційної негоди «на відмінно».