Дата: 15.12.2021 13:08

Сьогодні, 15 грудня 2021 року в рамках Угоди про співпрацю в приміщенні Бочечківської сільської ради відбулась робоча зустріч з представниками КЗ СОР «РЛП «Сеймський». На зустрічі виступили директор закладу Марія КОНЯЄВА, заступник директора Микола КРИВОШЕЙ та інспектор Артем ГОНЧАРЕНКО. До участі в зустрічі долучились представники структурних підрозділів виконавчого комітету та старости.

У своєму виступі Марія КОНЯЄВА інформувала, що Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» - це найбільша за площею в Сумській області природно-заповідна територія, площа якої складає 93 189,2 га. Основними напрямками діяльності КЗ РЛП «Сеймський» є природоохоронна, еколого-просвітницька, науково-дослідницька, рекреаційна, туристична.

Протягом 2021 року в межах своєї компетенції працівниками РЛП «Сеймський» проведено 56 рейдів. Під час проведення рейдів вилучені сітки, раколовки, верші, виявлені факти незаконного добування піску, вирубування лісу, використання пестицидів на полях, випадки розорювання землі.

Головні завдання парку – збереження мальовничих ландшафтів річки Сейм, відтворення біологічного різноманіття, розвиток екологічного та краєзнавчого туризму.

За підсумками наради присутні на нараді вирішили продовжувати тісну співпрацю та об’єднати зусилля з метою збереження та використання природних ресурсів, запровадження, удосконалення інноваційних органічних технологій в аграрній галузі.

Довідково: КЗ РЛП «Сеймський» пропонують платні послуги з вело прогулянок та сплавів на байдарках, а також екскурсії пам’ятними місцями.

За детальною інформацію звертатись за телефонами: 068-145-74-62, 066-643-96-99; 0682144485