ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРАЦІВНИКАМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Дата: 15.12.2021 13:54

З метою наближення послуг до жителів громади 15 грудня 2021 року працівниками відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області проведено прийом громадян в с.Бочечки.

Під час прийому фахівці пенсійного фонду надали роз’яснення щодо перерахунку виплат працюючим пенсіонерам із використанням нових показників мінімальної заробітної плати та розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатністьМешканців громади, які прийшли на прийом цікавила інформація про страховий стаж, онлайн подання заяв на перерахунок пенсій.

Разом з тим, присутніх поінформовано про можливість отримання необхідної інформації про стаж, сплачені страхові внески чи нараховану заробітну плату через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та функцію смс-інформування, які дозволяють без особистих звернень до відділів обслуговування громадян отримати необхідну інформацію.

Працівники пенсійного фонду надали вичерпні відповіді та аргументовані роз’яснення на звернення громадян.

Така робота дає позитивні результати, адже зустрічі проходять зручно, роз’яснення надаються прозоро з використанням електронної бази даних.