Дата: 16.12.2021 14:14

Сьогодні перед закладами позашкільної освіти стоять завдання щодо виховання цілісної особистості, усебічно розвиненої, патріота з активною позицією, який діє згідно з морально-етичними принципами і здатний приймати відповідальні рішення; інноватора, який змінюватиме навколишній світ, розвиватиме економіку, конкуруватиме на ринку праці, буде вчитися впродовж життя, передаватиме історичний досвід поколінь своїм нащадкам.

Директор ЦДЮТ Бочечківської сільської ради Оксана ГОРБАНЬ та лідер Бочечківського НВК Євгенія КОЛОШИНА взяли участь в обласному форумі позашкільників Сумщини.

Форум проходив під керівництвом заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Олени БОЙКО та директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ.

Під час форуму відбувалися презентації проєктів учасників обласного конкурсу «Діти розбудовують громаду».

В рамках форуму Вікторія Гробова відзначила дипломами переможців  конкурсу, що має назву «Діти розбудовують громаду». За зайняте І місце в обласному конкурсі соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду» нагороджено ученицю Бочечківського НВК Євгенію КОЛОШИНУ.

Фото без опису    Фото без опису