У закладах загальної середньої освіти Бочечківської сільської ради проходив огляд-конкурс на краще новорічне оформлення навчальних кабінетів (класних кімнат) «Новорічно-різдвяні фантазії»

Дата: 17.12.2021 13:45

З метою розвитку творчої активності та заохочення прояву творчої фантазії у  дітей та учнівської молоді; виявлення кращих креативних зразків святкового оформлення  навчальних кабінетів (класних кімнат); створення відповідного позитивно-святкового настрою дітей, учнівської молоді  та педагогічних працівників в період новорічних та різдвяних свят з  01  по 15 грудня 2021 у закладах загальної середньої освіти Бочечківської сільської ради проходив огляд-конкурс на краще новорічне оформлення навчальних кабінетів (класних кімнат) «Новорічно-різдвяні фантазії».

Загальне керівництво проведення огляду-конкурсу здійснював відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради, організаційне забезпечення - Комунальний заклад позашкільної освіти Бочечківської сільської ради «Центр дитячої та юнацької творчості».

Члени журі провели виїзди до закладів загальної середньої освіти, оглянули навчальні кабінети (класні кімнати) та оцінили їх відповідно до Умов проведення. Підведено підсумки  і визначено переможців.

Ними стали:

Серед  5-11 класів:

-І місце –9 клас Козацького НВК (класний керівник Бережна О.А.);

ІІ місце – 8 клас Бочечківського НВК (класний керівник Панченко М.О.);

ІІІ місце – 10 клас – Бочечківського НВК (класний керівник Самодай Т.С.);

ІІІ місце – 6 клас  Козацького НВК ( класний керівник Грищенко Т.М.)

Серед 1-4 класів та дошкільних груп:

І місце – 2 клас Козацького НВК (класовод Зимовець І.М.);

І місце дошкільні групи Бочечківського НВК;

ІІ місце – 2 клас Бочечківського НВК (класовод Бойко Г.М.);

ІІ місце – 1 клас Козацького НВК ( класовод Гайдіна Н.П.)

ІІІ місце – 4 клас Козацького НВК (класовод)Георгієва М.Г.)

17 грудня 2021 року, під час проведення святкового заходу до Дня Святого Миколая, Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківької сільської ради Світлана СТЕПАНЕНКО нагородили переможців огляду-конкурсу дипломами та грошовою премією.

Дякуємо усім учням,  педагогам, батькам, які долучилися до проведення огляду-конкурсу, за їхню творчість та креативність! Веселих всім свят!