20 тисяч споживачів газу на Сумщині користуються оновленим додатком 104.ua

Дата: 17.12.2021 21:43

20 тисяч клієнтів АТ «Сумигаз» почали використовувати нову версію мобільного додатку, інтегровану зі штучним інтелектом. Основні функції додатку 104.ua – передача показань лічильника газу, можливість сплачувати за доставку газу та завантажити історію розрахунків.

Користувачі схвально характеризують оновлену версію, - говорять у компанії. – Зокрема, надходять позитивні відгуки про доступний і простий спосіб передати показання за допомогою фото лічильника. Обробку інформації здійснює штучний інтелект, він зі 100% гарантією розпізнає показання лічильника не залежно від його моделі, типу чи віку.

Клієнти в оновленому додатку можуть також скористатися звичними інструментами передачі показань, але є й новий функціонал. Так, користувач може легко керувати одним або декількома обліковими записами, до кожного з яких можна приєднати до 25 особових рахунків.

Після завантаження оновленої версії додатку 104.ua, клієнт у особистому кабінеті може:

– дізнатися поточний баланс розрахунків за доставку газу та щомісячну плату за доставку;

– передати показання лічильника газу та переглянути історію показань;

– оплатити за доставку газу та переглянути історію платежів;

– переглянути дані щомісячного споживання газу, базову інформацію особового рахунку (адреса, ПІБ власника, кількість зареєстрованих осіб, опалювана площа, прилади);

– замовити дзвінок для консультації з Оператором ГРМ або постачальником.

Відео інструкція для додатку 104.ua доступна за посиланням: https://youtu.be/xj61fmVRQgQ