Казкова вечірка на Святого Миколая

Дата: 17.12.2021 22:03

17 грудня 2021 року відбулося свято для учнів 1-9 класів закладів освіти Бочечківської сільської ради та дітей дошкільного віку «Казкова вечірка на Святого Миколая».

Зі словами привітань до дітей звернувся очільник Бочечківської громади Віктор БОРОШНЄВ та побажав всім присутнім зростати здоровими, добрими і щасливими. Щоб цьогорічне свято зап’яталось усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Під час казкового дійства казкові герої: Святий Миколай (Богдан Лебідь), Ельф (Юлія ХИЛЬЧЕНКО), Відьмуся (Наталія ТРЕТЯКОВА), Фея Казка (Оксана ГОРБАНЬ), Софійка (Надія Шевцова), Губка БОБ (Данило Занора), Сніговик Олаф (Володимир БОРОШНЄВ), Лялька ЛОЛ ( Яна ШИЛЕНКО), Зіронька (Аня ПИЛИПЕНКО) розважали юних глядачів музичними іграми, вікторинами, конкурсами, веселими піснями та танцями.

До підготовки заходу долучилися працівники Центру дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради, Бочечківського Будинку культури, відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради.

У рамках свята відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу на краще новорічне оформлення навчальних кабінетів (класних кімнат) «Новорічно-різдвяні фантазії» дипломами та грошовою премією.