19 грудня в день Святого Миколая Чудотворця, в селі Козацьке засяяла святковими вогнями новорічна ялинка

Дата: 20.12.2021 11:40

19 грудня в день Святого Миколая Чудотворця, в світле, радісне християнське свято, яке уособлює в собі добро, щедрість і справедливість, в селі Козацьке засяяла святковими вогнями новорічна ялинка. На святі були присутні: Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, староста Козацького старостинського округу Любов СЛІПУХІНА, голова правління ТОВ АФ «КОЗАЦЬКА» Віктор ГАЛА. Веселий настрій присутнім з веселою піснею та запальним танком задавали аматори сцени Козацького будинку культури Ірина Зимовець, Марина Артеменко, Надія Артеменко та учні Козацького НВК.

На свято також завітав Святий Миколай, який привітав усіх присутніх з прийдешнім святом, подякував Віктору ГАЛІ за клопітку роботу по підготовці території до свята, яка буде радувати жителів та гостей села всі зимові свята.

Протягом вечора всі бажаючі могли пригоститись запашними пиріжками, цукерками та теплим глінтвейном.