Наша перемога на обласному рівні

Дата: 23.12.2021 16:07

З метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «У світі

краєзнавчих відкриттів».

Під час конференції працювала секція екскурсійно-краєзнавчих стартапів у межах обласного соціально-освітнього проєкту «Кожна дитина має право» за напрямом «Літературно-мистецька спадщина».

Із 75 кращих юних краєзнавців області було обрано 10 лауреатів. Серед них - ГУЦ Дмитро,  учень 10 класу Козацького НВК,   зі стартапом «Літературно-мистецька спадщина с. Козацьке».

Дмитро  нагороджений грамотою Комунального закладу Сумської обласної ради - центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Центр дитячої та юнацької творчості  щиро вітає Дмитра з перемогою! Бажаємо подальших творчих злетів!