Учні пільгової категорії Бочечківського НВК взяли участь у святкових заходах в м.Суми

Дата: 27.12.2021 18:11

З метою корисного відпочинку та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул, 23 грудня учні пільгових категорій Бочечківського НВК відвідали місто Суми, де переглянули святкову  виставу «Пригоди у крижаному палаці» (за мотивами п’єси Олега Гончарова), та взяли участь у новорічній святковій програмі, яка відбулась в Палаці культури «Хімік» Приватного акціонерного товариства «Сумихімпром».

Привітала з прийдешніми новорічними святами всіх учасників дійства директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

Діти отримали від Діда Мороза та гномів солодкі подарунки та масу позитивних емоцій.

Фото без опису    Фото без опису