В Бочечківському НВК продовжуються Новорічно-різдвяні заходи

Дата: 28.12.2021 10:21

Новорічні свята продовжуються!

24 грудня, у Бочечківському НВК проведені цікаві розважально-пізнавальні програми для учнів 5-7 та 8-11 класів.

Привітати дітейо з новорічними та різдвяними святами завітали Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, меценат, депутат Сумської обласної ради від Політичної партії «ОПЗЖ», засновник ТОВ «Бочечківське» Олександр КИРІЙ та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлана СТЕПАНЕНКО.

Учні 5-7 класів активно грали та змагались за головний приз Діда Мороза та Снігуроньки в "Новорічній ігроманії", а старшокласники, розділившись на дві команди "Тусовка" та "Масовка", грали в новорічну інтерактивну гру "Де логіка?".

Неймовірні враження від святкового дня та отримані новорічні подаруночки від постійного мецената, депутата Сумської обласної ради від Політичної партії «ОПЗЖ», засновника ТОВ «Бочечківське» Олександра КИРІЯ та директора ТОВ «Бочечківське» Сергія ГРИЦЕНКА створили для дітей казковий настрій та незабутні враження.