Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2021 09:54

Шановні мешканці Бочечківської громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, був насичений яскравими подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку громади, поліпшення життя кожного з нас.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове бажаємо здійснити всі заплановані справи та мрії, міцного здоров’я, щастя та злагоди, а головне - миру та процвітання нашій громаді.

Хай Різдвяна зоря запалить у серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, а новий 2022-й рік принесе з собою добробут в кожну оселю.

З Новим  роком та Різдвом Христовим!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости