Проведено рейд-перевірку умов проживання дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей на території Бочечківської сільської ради

Дата: 31.12.2021 09:56

30 грудня 2021 року, в рамках проведення в населених пунктах Бочечківської громади профілактичних заходів щодо розв’язання проблем дитячої бездоглядності і безпритульності, виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження насильства в сім’ї, інших негативних проявів, начальником відділу-служби у справах дітей Світланою Граченко, директором центру надання соціальних послуг Тетяною Нестеренко  та фахівцем із соціальної роботи Оксаною Калуцькою  проведено рейд-перевірку умов проживання дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

За результатами рейду складено акти обстеження умов проживання дітей, проведено бесіду щодо виконання батьківських обов’язків, батьки попереджені про персональну відповідальність за життя та здоров'я дітей.