Запрошуємо до участі в новорічно-різдвяному фестивалі-конкурсі щедрівок та колядок "Різдвяний передзвін вітань"

Дата: 05.01.2022 11:52

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

відкритого новорічно-різдвяного онлайн фестивалю-конкурсу

щедрівок та колядок «Різдвяний передзвін вітань»

Учасниками фестивалю-конкурсу можуть бути діти дошкільного віку, учні та педагоги закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, аматорські колективи або  окремі виконавці об’єднаних територіальних громад Конотопського району (за бажанням – й інших районів).

Вік учасників – необмежений.

Надаватиметься перевага старовинним колядкам та щедрівкам.

До 14.01.2022 учасники надсилають

анкету учасника та відео виступу у форматі МPEG-4 або AVI на електронну адресу gorbanoksana5@gmail.com

Журі переглядає виступи з 14.01. 2022 по 18.01. 2022.

Результати будуть висвітлені 19 січня 2022 року у ЗМІ, на сайті Бочечківської сільської ради; сайті відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради, сайті Комунального закладу позашкільної освіти Бочечківської сільської ради «Центр дитячої та юнацької творчості».

Колядки і щедрівки виконуються a-сapellaдопускається супровід музичними інструментами (баян, скрипка, сопілка тощо), не рекомендується виконання творів під фонограму.

Переможці та учасники Фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня. Кращий учасник буде відзначений Гран-прі.

Контактний телефон 0967949534Оксана Горбань.