Щотижнева нарада при сільському голові Віктору БОРОШНЄВУ

Дата: 10.01.2022 16:11

10 січня 2022 року відбулася перша в 2022 році нарада під головуванням сільського голови Віктора БОРОШНЄВА.

На нараді розглядались питання проведення кампанії з вакцинації мешканців громади від COVID-19, а також керівники установ прозвітували про стан вакцинації в своїх структурних підрозділах. Начальник відділу освіти Світлана СТЕПАНЕНКО інформувала про стан захворюваності в навчальних закладах громади після зимових шкільних канікул.

Одним з пріоритетних питань, що розглядались на нараді було питання налагодження співпраці старост та відділу житлово-комунального господарства з сільськогосподарськими підприємствами, які здійснюють свою діяльність на території громади щодо розчищення від снігу доріг комунальної власності в населених пунктах громади.

Головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу інформувала про стан виконавської дисципліни щодо виконання доручень сільського голови, та довела до відома присутніх план роботи виконавчого комітету Бочечківської сільської ради на 2022 рік.

В ході наради заслухано старост, керівників структурних підрозділів та установ сільської ради про стан справ на підвідомчих територіях і плани роботи на поточний тиждень.

Керуючий справами виконкому Ірина ЛУЧЕНКО звернула увагу присутніх старост щодо підготовки до щорічного звітування перед жителями округів про свою діяльність за 2021 рік.

За результатами наради посадовим особам надані відповідні доручення.