ДЕРЖПІДТРИМКА-2021: АГРАРІЯМ НАРАХОВАНО ЧАСТКОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ ІЗ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Дата: 10.01.2022 16:22

За сумою відшкодування Сумська область посідає 3 місце серед регіонів України

Розподіл бюджетних коштів між сільськогосподарськими товаровиробниками здійснено пропорційно нарахованим сумам часткового відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна у межах бюджетних асигнувань.

За результатами розгляду поданих документів до реєстру було включено 14 сільськогосподарських товаровиробників, яким нараховано часткове відшкодування вартості на 15 об'єктів із зберігання та переробки зерна у обсязі 183,666 млн гривень. Із них 3 отримувачі – підприємства Сумської області: ТОВ «Вітчизна», ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», ТОВ АФ «Северинівська». Сума відшкодування становить 25,8 млн гривень.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (№ 1931-ІХ) обсяг фінансування за КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» було збільшено до 4,665 млрд гривень, із яких було спрямовано 165,0 млн гривень на напрям часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна.

Для отримання державної підтримки документи приймалися комісією Мінагрополітики до 15 листопада 2021 року включно.