Працівники виконкому взяли участь у презентації на тему "Новели ринку газу - як інструмент заощадження для мешканців територіальних громад"

Дата: 18.01.2022 09:33

17 січня 2022 року посадові особи виконавчого комітету Бочечківської сільської ради на чолі з сільським головою Віктором БОРОШНЄВИМ взяли участь у презентаційній зустрічі на тему "Новели ринку газу - як інструмент заощадження для мешканців територіальних громад", що проходила на базі Попівської сільської ради.

Зустріч проводили представники Сумського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» за підтримки USAID.

Основні питання, що розглядалися:

- наскільки важливо розуміти складові ринку газу,

- як працює ринок газу,

- як змінити постачальника газу і скільки разів можна це робити,

- на що варто звернути увагу при виборі постачальника,

- чому важливо вчасно передавати показники лічильника та своєчасно проводити оплату за спожитий газ.

Зустріч проходила у вигляді діалогу, де присутні мали можливість отримати відповіді на всі питання щодо отримання послуг з газопостачання.

За результатами зустрічі напрацьовані пропозиції щодо врегулювання цін на енергоносії та покращення роботи постачальників газу.