У Бочечківській громаді чистити сніг допомагають підприємства, що здійснюють свою діяльність на території ради

Дата: 18.01.2022 13:51

Спільними зусиллями представників місцевої влади, комунального підприємства, підприємців і небайдужих жителів ведуться роботи по розчистці від снігу вулиць населених пунктів Бочечківської громади. Для розчищення доріг на території ради задіяна не одна одиниця техніки.

За своєчасним прибиранням доріг від снігу у населених пунктах стежать  старости, які тісно співпрацюють із сільгосппідприємствами, що здійснюють свою діяльність на їх території.

Завдяки скоординованій та злагодженій роботі вдалося оперативно організувати роботу з ліквідації снігових заметів, щоб якнайскоріше стабілізувати ситуацію.

На прохання допомогти відгукнулися керівники господарств, підприємств, які власною спецтехнікою розчищали вулиці громади від снігу. Ніхто з них не шкодував часу, техніки, щоб допомогти людям вибратися із заметів.

Боротьба з наслідками стихії ведеться в посиленому режимі працівниками КП «Добродій 2018», філії «Конотопський райавтодор», ТОВ АФ «Козацька», ТОВ «Вітчизна», ТОВ «Біо Лат».

Керівництво та мешканці Бочечківської громади щиро дякують всім, хто долучився до боротьби з наслідками снігопаду за небайдужість, активну життєву позицію, безкорисливе прагнення робити добро.

Зима ще попереду. Не виключено, ще будуть снігопади. Тож просимо жителів громади із розумінням ставитися до затримки із прогортанням снігу.

Фото без опису     Фото без опису