УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ВКЛЮЧЕННЯ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКУ ДО РЕЄСТРУ ТА ПОРЯДОК ЙОГО ВЕДЕННЯ

Дата: 20.01.2022 10:14

Як зазначив очільник Мінрегіону Олексій ЧЕРНИШОВ, українське законодавство та нормативно-правова база мають бути для інвесторів аргументами «за», а не «проти». І Уряд над цим активно працює

«Наразі очікуємо прийняття в цілому двох надважливих  законопроєктів №5688 та №5689, що передбачають низку фіскальних стимулів для інвесторів в індустріальні парки (ІП). Зокрема, йдеться про звільнення від податку на прибуток резидентів ІП на 10 років за умови його реінвестування у розвиток інвестиційного проєкту», – повідомив міністр.

Водночас, за його словами, цьогоріч у державному бюджеті Мінрегіону передбачено субвенцію у розмірі 400 млн грн на стимулювання розвитку індустріальних парків.