Вбравшись у яскраві вишиванки, вихованці старшої групи "Ромашка" Бочечківського НВК приєдналися до святкувань Дня Соборності України

Дата: 21.01.2022 13:22

22 січня  Україна святкує День Соборності.

Вбравшись цього дня у яскраві вишиванки, вихованці старшої групи "Ромашка" також приєдналися до святкувань.

Протягом дня вихователі групи провели різні заходи, які мали на меті розширити знання дітей про свою державу, виховати у них патріотичні почуття, почуття гордості за свою країну.

З вихованцями було проведено бесіду "Що ти знаєш про Україну?", дітлахи переглядали тематичні відео, виготовили колективну аплікацію "Віночок єдності".

Дошкільнята разом з вихователями приєдналися  до перегляду Всеукраїнського заходу «Пісня єднання», присвяченого відзначенню Дня Соборності України. Дітлахи були у захваті від почутих пісень у виконанні дошкільнят з усіх регіонів України.

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису