Здійснено рейд-обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 21.01.2022 13:26

21 січня заступник сільського голови Олександр КИРІЙ спільно з начальником служби у справах дітей Світланою ГРАЧЕНКО та  працівниками центру надання соціальних послуг здійснили рейд-обстеження умов проживання та виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території села Бочечки.

В ході виїзду, з метою  всебічного захисту інтересів дітей обстежено 6 сімей. Перевірено умови проживання, забезпечення потреб дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання. Під час рейду працівники профільних служб провели профілактичні бесіди, попередили за невиконання батьківських обов’язків, про недопущення випадків зловживання алкоголем, раціонального використання коштів сімейного бюджету,  склали акти обстеження умов проживання дітей.