Учні навчальних закладів Бочечківської громади візьмуть участь в найбільший міжнародний конкурс проєктів з охорони довкілля та екології "Олімпіада Геніїв України"

Дата: 21.01.2022 13:44

На Сумщині стартувала (GENIUS Olympiad Ukraine 2022)»  (Олімпіада Геніїв України) – найбільший міжнародний конкурс проєктів з охорони довкілля та екології, участь у якому щороку беруть понад тисячу школярів з-понад 80 країн світу. Учасниками фестивалю є здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 13 років, які навчаються у 8–11 класах.

22  січня 2022 року буде проведено обласний фестиваль «Олімпіада геніїв України» (заочно).

За рішенням Регіонального центру Олімпіади Геніїв України, Центр дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради потрапив до списку закладів, що запрошуються до афіліації в першу чергу та мають досвід у підготовці наукових, дослідницьких чи мистецьких проектів.

Це рішення надає право нашим вихованцям брати участь у «GENIUS Olympiad Ukraine» на спеціальних умовах.

Тож вихованці  Центру дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради Єлетенко Богдан (Бочечківський НВК), Кліндух Кіра (Козацький НВК), Артеменко Дарина та Жуков Вадим (Козацький НВК) візьмуть участь в  обласному фестивалі «Олімпіада геніїв України», у категорії «Мистецтво», підкатегорія («Змішана техніка») та «Наука».

Тож побажаємо їм успіху!