МІНРЕГІОН РОЗРОБИВ ПРОЄКТ ПОСТАНОВИ ЩОДО ВИДАЧІ ДОЗВОЛІВ НА БУДІВНИЦТВО ОБ’ЄКТІВ В АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ

Дата: 25.01.2022 18:30

У Мінрегіоні триває громадське обговорення проєкту постанови щодо реалізації експериментального проєкту з видачі дозволів на будівництво об’єктів з класом наслідків СС2 та СС3 в автоматичному режимі. Йдеться про видачу, реєстрацію дозволу на виконання будівельних робіт (крім реставрації) через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ)

Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія КОЗЛОВСЬКА.

«Запровадження такого механізму забезпечить прозорий та зручний процес подання заявки. Зокрема, мінімізує кількість документів, необхідних для отримання послуги, а також створить умови для прозорого прийняття рішення щодо видачі дозволу, без втручання посадовців», – наголосила Наталія Козловська.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов (https://www.facebook.com/oleksiy.chernyshov) повідомив, що на порталі Дія можна отримати 11 електронних послуг у сфері будівництва.

За матеріалами Мінрегіону.