Дата: 27.01.2022 16:02

27 січня 2022 року  під головуванням заступника сільського голови  Олександра КИРІЯ відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при виконавчому комітеті Бочечківської сільської ради, працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На засіданні розглянуті питання про виконання батьківських обов'язків, взяття на облік сім'ї та зняття з обліку родини.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.