Нарада з соціальними робітниками Центру надання соціальних послуг Бочечківської сільської ради

Дата: 04.02.2022 14:41

4 лютого у приміщенні Козацького будинку культури, відбулася нарада під керівництвом заступників Бочечківського сільського голови Віктора СИТНИКОВА та Олександра КИРІЯ, директора Центру надання соціальних послуг Тетяни НЕСТЕРЕНКО з фахівцями із соціальної роботи та соціальними робітниками Центру.

В ході наради обговорювались питання порядку надання соціальних послуг підопічним, які знаходяться на обслуговуванні Центру, про порядок забезпечення одиноких громадян, про зміни та доповнення в призначенні житлових субсидій. Тетяна НЕСТЕРЕНКО ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві та окремими нормативними документами, що стосуються організації надання соціальних послуг догляду вдома.

Під час свого виступу заступник голови Віктор СИТНИКОВ поцікавився умовами роботи соціальних робітників, відповідав на поставлені ними питання, побажав присутнім плідної співпраці та висловив сподівання щодо позитивних  результатів роботи.