"Ми - одна родина. Школа. Учні. Батьки" - під таким гаслом у Бочечківському НВК відбулися онлайн класні батьківські збори.

Дата: 08.02.2022 11:54

У родинному вихованні батьки та педагоги як партнери взаємодоповнюють одне одного, співпрацюють, намагаються скоригувати недоліки. Сім'я та школа є системами, взаємодіючими компонентами, що об'єднують адміністрацію, педагогів, учнів та батьків

В умовах, коли діти вчаться дистанційно, батькам теж доводиться зустрічатися з представниками навчальних закладів через мережу Інтернет. Певною мірою вони можуть самі відчути, як це – вчитися їхнім дітям онлайн, користуватися гаджетами, переживати, чи не зникне зв’язок або Інтернет.

На важливості співпраці учнів, батьків і викладачів наголосила директор Бочечківського НВК Тетяна КОРОСЬКО.

Доброзичлива атмосфера під час проведення зборів, тепле спілкування, лагідні посмішки дітей, батьків та учителя, надихають до нових звершень та гарних успіхів у навчанні!