Дата: 09.02.2022 13:04

Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету.

Крім того, що Інтернет дозволяє знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло спілкування. І це стало можливим завдяки Чату, в соцмережах та іншим подібним сайтам.

Спілкування у чаті, в соцмережах та на деяких інших сайтах поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для дитини.

З нагоди Всесвітнього дня безпечного інтернету, класними керівниками Бочечківського НВК проведені онлайн класні учнівські збори, на яких класоводи ознайомили дітей з основами поняття та функцій Інтернету, безпекою дітей в Інтернеті та можливими небезпечними моментами, що можуть чекати на дітей в мережі.

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису