14 лютого, у День Святого Валентина Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ привітав подружжя Сувид Миколи Павловича та Марії Леонідівни з золотим весіллям

Дата: 14.02.2022 15:47

14 лютого, у День Святого Валентина Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ разом із керуючою справами Іриною ЛУЧЕНКО та старостою Хижківського старостинського округу Анатолієм КАЛІНИМ привітали подружжя Сувид Миколи Павловича та Марії Леонідівни з золотим весіллям, яке вони святкують в 2022 році.

Марія Леонідівна народилась і виросла в селі Великий Самбір. Після закінчення школи навчалась в училищі в місті Шостка, де і зустріла кохання всього свого життя. Після весілля приїхали у відпустку до батьків Миколи Петровича в село Хижки, та так і залишилися в рідному тепер уже і для Марії Леонідівни селі.

Микола Павлович працював електрогазозварником в колгоспі, а Марія Леонідівна – продавцем в сільському магазині.

У своєму спільному житті подарували життя двом діткам Віктору і Людмилі. Діти виросли, створили свої сім’ї і одарували своїх батьків двома онуками.

Нині подружжя Сувид знаходиться на заслуженому відпочинку, але працю не лишають в стороні.

Їх родина в рідному селі є прикладом поваги та любові.

Фото без опису    Фото без опису