Сахнівська сільська бібліотека підготувала книжкову виставку "Афганістан-моя кривава рана".

Дата: 15.02.2022 08:56

15 лютого - це день пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування всіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов'язок на території інших держав. З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті приклади мужності і вірності синів своєї Батьківщини. До Дня пам'яті виводу військ з Афганістану.

Важливо зберегти пам'ять та вклонитися тим людям, які не повернулися з  війни, виконуючи свій обов'язок перед Батьківщиною.