У громаді вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 11:57

Революція Гідності – це визначна подія в Історії України, що стала одним з ключових моментів  українського державотворення та виразником  національної ідеї свободи.

18 лютого працівниками Бочечківського та Козацького будинку культури проведено захід вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, що пройшов в приміщенні Бочечківського будинку культури. У заході взяли участь голова громади Віктор БОРОШНЄВ, керуюча справами виконкому Ірина ЛУЧЕНКО, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлана СТЕПАНЕНКО, директор та вчителі Бочечківського НВК разом з учнями.

«Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Будуючи нову державу, ми не можемо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв!» - з такими словами звернувся до присутніх Віктор БОРОШНЄВ.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, всіх героїв-патріотів, які загинули за Україну.

Мітинг продовжили художні виступи, в яких згадувались про ті буремні часи.

Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису

Відео можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1379078135626212/posts/2097711623762856/