Учні Бочечківської громади активно приймають участь в освітянських та культурних конкурсах

Дата: 07.10.2022 14:27

Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої Держави. І як би там не було, що б ми не робили, людство завжди прагне одного – зробити світ кращим для своїх нащадків. І наші сміливі воїни, йдучи на війну, захищаючи сьогодні Україну від російської окупації, захищають, щоб жодна дитина ніколи не бачила того жаху війни, якого довелось пережити. Так було і завжди так буде.

Саме заради нашого майбутнього воюють і віддають життя нині воїни-партіоти України, аби здоровими і щасливими росли наші діти під мирним небом України.

Як відомо, велике починається з малого. Любов до України починається з любові до рідного дому, рідної малої батьківщини.

Традиційним для навчальних закладів Бочечківської громади є участь у патріотичних заходах, конкурсах чи фестивалях.

Учні Бочечківського НВК взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (номінація «Театральне мистецтво» - «Живе слово) та у V Благодійному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Країна майбутнього».

Діти на своєму фронті борються за відродження та повернення величі нашої країни.

Ціна, яку платить наш народ – неймовірно висока, але кожен з нас вірить, що швидка перемога близько, а поки, кожен з нас, допомагає там, де буде найбільш корисним.

Щиро бажаємо успіхів маленьким конкурсантам!

Детальніше: https://www.facebook.com/groups/1379078135626212/posts/2278451539022196