ПАМ`ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ БАЖАЮТЬ ЕВАКУЮВАТИСЯ

Дата: 13.10.2022 13:50

Які дії необхідно здійснити громадянам сільських, селищних, міських теритоіальних громад Сумської області, в першу чергу, які проживають в районі проведення воєнних (бойових) дій та бажають евакуюватися у разі виникнення загрози їх життю або здоров`ю:

?у разі виникнення потреби евакуюватися (здійснення переїзду до іншого регіону (населеного пункуту) України) необхідно звернутися безпосередньо до орагнів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (відповідної сільської, селищної, міської ради, районної державної адмністрації (за місцем проживання) щодо надання допомоги з питань евакуації за номерами телефонів гарячих ліній, або за особистим зверненням громадян.

?у разі відмови або неможливості вирішення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування питання стосовно надання відповідної допомоги (із різних причин) звертатися на номери телефонів гарячої лінії Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації: ??(0542) 221189; (0542) 611497.