В Хижківському сільському клубі провели годину мужності "Наша слава не пропала, живе вона й нині"

Дата: 14.10.2022 10:13

14 жовтня в Україні відзначають найвеличніші свята: свято Покрови, День українського козацтва та День захисників України.

Напередодні в Хижківському сільському клубі провели годину мужності "Наша слава не пропала, живе вона й нині" та майстер-клас для дітей з виготовлення патріотичних оберегів для воїнів Збройних Сил України.

Сьогодні в кожній українській хаті повинні помолитись за солдата. За тих людей, що у святкові дні країну захищають на війні.

Дай, Боже, їм у цю лиху годину безмежних сил, не відчувати туги, охороняй їх, забери недуги, підтримуй, відведи біду і втому, ЖИВИМИ поверни усіх додому!..

Фото без опису     Фото без опису