Відбулись урочистості до Дня захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 14:28

14 жовтня в Бочечківській громаді відбулись урочисті заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та  80-річчя від створення Української повстанської армії до присутніх звернулися голова Конотопської районної державної адміністрації Тетяна СИЗОН, Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та командир тактичної групи «Конотоп» Олександр КОЗЛОВ.

Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять героїв усіх часів, які віддали свої життя за наше мирне майбутнє.

Невипадково це свято набуло особливо важливого змісту, адже упродовж багатьох століть волелюбні козаки та відважні вояки Української Повстанської Армії, учасники АТО та ООС продовжують боротися за волю і свободу, за рідну землю і віру, вважаючи Божу Матір своєю Небесною Покровителькою та Заступницею.

Цьогоріч, через повномасштабне вторгнення росії, цей день для кожного українця набув нового значення.

За героїзм та мужність, стійкість та незламний дух, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України військовослужбовців ЗСУ нагородили голова Конотопської районної державної адміністрації Тетяна СИЗОН, Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та командир тактичної групи «Конотоп» Олександр КОЗЛОВ.

Командир військової частини Валерій БЄЛІЦЬКИЙ вручив Бочечківському сільському голові Віктору БОРОШНЄВУ відзнаку «За заслуги».

Пітріотичними піснями про мужність, відвагу та любов до рідної України присутніх в залі привітали аматори Бочечківського та Козацького будинку культури.

Сьогодні вирішується доля і майбутнє України, але ми знаємо, що ми – єдині. Хочеться вірити, що мир на нашій землі настане скоро.

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису