У Бочечківській громаді підбили підсумки конкурсу дитячих малюнків "Україна майбутнього"

Дата: 17.10.2022 16:34

17 жовтня у Бочечківській громаді підбили підсумки конкурсу дитячих малюнків «Україна майбутнього», що проводив Центр дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради.

Ідея конкурсу - привернення уваги підростаючого покоління до особистої відповідальності у творення майбутнього України.

Протягом вересня – жовтня учні та учнівські колективи Бочечківської громади віком від 6 до 17 років надсилали свої роботи організаторам конкурсу.

Журі було непросто вибрати кращі роботи, адже кожна робота по своєму унікальна і особлива. Малюнки дітей залишили незабутні та приємні враження, які запам’ятаються надовго.

Конкурсна комісія відібрала роботи та визначила переможців конкурсу - це ті таланти, які в скорому майбутньому формуватимуть суспільство України. Переможці були визначені у різних номінаціях.

За підсумками конкурсу діти будуть нагороджені цікавими подарунками. А особливим подарунком буде відзначено заклад загальної середньої освіти, що забезпечив участь найбільшої кількості учасників з якісно виконаними конкурсними роботами.

Результати конкурсу будуть оприлюднені найближчим часом.

Все починається з ідеї. Запусти свою ідею в простір – і вона обов’язково втілиться!

Фото без опису     Фото без опису