Робоча нарада працівників культури та бібліотек Бочечківської громади

Дата: 21.10.2022 12:31

21 жовтня у приміщенні Бочечківського будинку культури відбулась  робоча нарада із працівниками закладів культури і бібліотек Бочечківської територіальної громади за участю першого заступника сільського голови Віктора СИТНИКОВА.

Нарада стосувалося ряду організаційних моментів та господарських питань щодо покращення якості роботи закладів.

Віктор Олександрович дав загальну оцінку діяльності клубних та бібліотечних закладів, акцентував увагу на важливості їх спільної роботи, наголосив на благоустрою територій біля установ. Увагу присутніх зосереджено також на підготовці до культурних заходів.

На необхідності висвітлення діяльності у соціальній мережі Facebook та на сайті громади акцентувала головний спеціаліст відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Олена МОСКАЛЕНКО.

На нараді обговорювали питання щодо внесення креативності та нових форм творчої роботи, обміну досвідом з організації процесів культурного розвитку між закладами культури територіальної громади, а також окреслили шляхи подальшого існування та визначили нові напрями надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвільних послуг на високому рівні у майбутньому.

Підводячи підсумки наради, наголошено, що у час війни слід шукати сучасні форми роботи, вчитись по-новому мислити, розвиватись і вдосконалюватись. Це сприяє тому, щоб залишатись потрібними і цікавими для людей, заради яких ми і працюємо!

Всі присутні отримали належну інформацію та відповідні доручення для подальшої роботи.

Оборона на культурному фронті триває і кожен новий день наближає нас до Перемоги!

#Все буде Україна!