ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ КОНКУРСУ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"

Дата: 26.10.2022 13:39

Церемонія нагородження та вручення подарунків за результатами проведеного конкурсу дитячої творчості «Україна майбутнього» відбулась 26 жовтня 2022 року в навчальних закладах Бочечківської громади.

Участь у церемонії нагородження взяли Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлана СТЕПАНЕНКО, а також ініціатори та спонсори конкурсу командир 14 окремого стрілецького батальйону Валерій БЄЛІЦЬКИЙ разом з заступником Юрієм МАЙСТРЕНКОМ.

Нагадаємо, що конкурс проходив з 10 вересня по 14 жовтня 2022 року. 17 жовтня 2022 року відбулося засідання журі, де було підведено підсумки та визначено переможців:

• молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце - Сахно Софія (Бочечківський НВК);

ІІ місце - Івахненко Іван (Козацький НВК) та Самодай Богдан (Бочечківський НВК);

ІІІ місце - Артеменко Анастасія (Козацький НВК) та Гайдай Альбіна (Бочечківський НВК);

• середня вікова категорія (11-13 років):

І місце - Внучкова Дар’я (Бочечківський НВК)та Динник Богдана (Козацький НВК);

ІІ місце - Ковалевський Олексій (Бочечківський НВК), Глушан Діана (Бочечківський НВК), Шевцова Надія (Бочечківський НВК), Бублик Софія (Бочечківський НВК);

ІІІ місце - Занора Даніїл (Бочечківський НВК), Єськова Дар’я, Єськова Катерина (Бочечківський НВК), Коцубенко Назар (Бочечківський НВК);

• старша вікова категорія (14-18 років):

І місце - Стасюк Вікторія (Бочечківський НВК) та Кліндух Кіра (Козацький НВК);

ІІ місце - Зюзькова Катерина (Бочечківський НВК), Голодиченко Анна (Козацький НВК), Єлетенко Богдан(Бочечківський НВК);

ІІІ місце - Колошина Євгенія (Бочечківський НВК), Вакуленко Катерина (Козацький НВК), Борошнєва Яна (Козацький НВК), Самодай Сергій(Бочечківський НВК), Ющенко Іванна(Бочечківський НВК), Колошин Микола (Бочечківський НВК).

Переможці конкурсу нагороджені дипломами та цінними подарунками.

За умовами конкурсу, особливим подарунком від 14 окремого стрілецького батальйону - безпілотним дроном з камерою та пультом керування - журі відзначило Бочечківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», що забезпечив участь більшої кількості учасників з якісно виконаними конкурсними  роботами.

Організатори конкурсу дуже вдячні юним  художникам та художницям за те, що долучилися до участі в конкурсі.

Вітаємо учасників та бажаємо всім діткам реалізації їхніх мрій!

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису